Bóle brzucha w 32. tygodniu ciąży

witam chcialam zapytac o bole brzucha w 32 tygodniu ciazy. Boli mnie jak wstaje, oddaje mocz, siadam - mam poprostu obolaly brzuch dwa dni temu mialam bole jak na okres, ze az dostawalam dreszczy dzis zlapalo mnie klucie w pochwie mniej wiecej od godziny 13 do teraz. Jak chodze musze sie co chwile zatrzymywac jak zakluje mnie mocniej. Czy to normalne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Przy tego rodzaju bólach występujących w 32 tygodniu ciąży proponuję udać się do lekarza. Bez bezpośredniego badania lekarskiego nie można stwierdzić prawdopodobnych przyczyn ich występowania. Konieczne badanie lekarskie u ginekologa.