Bóle brzucha w ciąży a strach przed poronieniem

Dzień Dobry. Chciałbym się zapytać o ból brzucha w ciąży. W piątek zrobiłam test i wyszedł pozytywny jutro miałam iść dopiero do lekarza ale strasznie boli mnie dół brzucha cała noc nie spałam bo strasznie boli . Czy mam zgłosić sie do lekarza dzisiaj czy spokojnie poczekać? Niektórzy mnie straszą że jeśli jest to ciąża to może być pozamaciczna albo poronienie czy to prawda?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zgłosic się wcześniej do lekarza przy tego typu objawach, Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.