Bóle brzucha w okolicach pępka

witam. Od wczoraj w nocy boli mnie brzuch w okolicy pepka. Bol ma charakter staly. Uczucie jakby cos naciskalo mi na pepek od wenatrz oraz klucie w tym miejscu

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, ze względu na niespecyficzne dolegliwości nie można jednoznacznie stwierdzić co Panu dolega. Proszę się udać do lekarza, który po zbadaniu i ewentualnym wykonaniu badania USG zdecyduje o dalszym postępowaniu terapeutycznym. Pozdrawiam