Bóle brzucha w okolicach pępka i skurcze

Witam . Od jakiegoś czasu boli mnie brzuch w okolicach pępka, często po wypiciu piwa mam skurcze i tak boli mnie brzuch, że nie mogę się wyprostować. Teraz jeszcze doszło do tego kłucie w podbrzuszu podczas oddawania moczu. Występują także brązowo czerwone plamienia z dróg rodnych.Proszę o poradę.

Aleksander Ropielewski

Konieczne wykonanie badania ogólnego moczu i USG jamy brzusznej oraz wizyta u lekarza. Przycyzn możę być wiele i bez pogłębienia diagnostyki trudno jest mi stwierdzić jakie postępowanie lecznicze będzie najwłaściwsze.