Bóle brzucha w okolicach pępka u mężczyzny

Meza od trzech dni boli brzuch w okolicach pepka,jak naciska na pepek i jak sie schyla to bardziej po lewej stronie. ale nie goraczkuje ani nie wymiotuje. co to moze byc?

Michał Springer

Witam. Przyczyn bólu brzucha jest bardzo dużo i bez dokładniejszego zbadania i zebrania wywiadu nie jestem w stanie Państwu pomóc. Proponuję skonsultować się z lekarzem, który będzie miał taką możliwość, jak również wykonać ewentualnie dodatkowe badania. Pozdrawiam.