Bóle brzucha w okolicy jajników a poprawa po zastosowaniu środków przeczyszczających

Jelito grube Pół roku temu miałam kolonoskopie bo miałam bóle brzucha na dole w okolicy jajnikow.Ten ból był prawie codziennie.Dodam ze ginekologicznie przebadałam wszystko.Przed kolonoskopia oczyszczałam jelito pijac te srodki przeczyszczające .Zauwazylam ze ból który mi codziennie dokuczał nagle przeszedł kolonoskopia niczego nie wykazala.Obecnie znowu pojawiają się te doligliwosci czy mogę mieć złogi na jelicie.Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Skoro kolonoskopia wyszła prawidłowa nie ma powodów do niepokoju, bóle brzucha to bardzo częsta dolegliwość. Proszę stosować diete bogatobłonnikową, pic dużą ilość płynów, unikać pokarmów po których boli brzuch, są wzdęcia etc.