Bóle brzucha w okolicy pępka u 10-latki

moja 10-cio letnia corka od kilku tyg. skarzy sie na bole brzucha w okolicy pepka, bole sa o charakterze klujacymjednoczesnia ma nudnosci. ogolne badanie krwi jest w normie. Czesto czuje sie oslabiona. do tej pory miala doskonaly apetyt, teraz bywa roznie. jakie badania wykonac, zeby przekonac sie co jej dolega?

Proszę też sprawdzić, czy w szkole nie dzieje się coś niepokojącego, co może wpływać na córkę. Jeżeli nie znajdzie Pani potwierdzenia bólu na podziemie biologicznym, reakcja córki może wiązać się z silnym lękiem na jakieś wydarzenia lub reakcje w szkole lub najbliższym otoczeniu.