Bóle brzucha w okolicy pępka, uczucie niepełnego wypróżnienia i wrażenie przelewania w brzuchu a zapalenie wyrostka robaczkowego

Od poniedziałku mam dość silne bóle brzucha w okolicy pępka. Towarzyszy temu uczucie niepełnego wypróżnienia. Nadmienię że od trzech lata mam problemy żołądkowe i dwa lata temu przeszłam zabieg usunięcia woreczka żółciowego. A jeszcze jedno mam takie wrażenie przelewania sie w brzuchu. Czy mogą to byc objawy zapalenia wyrostka robaczkowego?

Renata GrzechociĹska

Czasami zapalenie wyrostka rozpoczyna sie bólami całego brzicha, które następnie przechodzą do prawego podbrzusza, jednak u Pani bóle mogą być spowodowane czym innym, sugeruję udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką, jeśli bóle się nasilą, może udać się Pani na ostry dyżur chirurgiczny do szpitala.