Bóle brzucha w pachwinie

Jak wstaje to boli mnie w lewej pachwinie lapie mnie ten bol nagle brzuch od paru dni mnie boli jak bym miala dostac okres ale niedawno mialam .oraz powiekszyl mi sie brzuch

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu płciowego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.