Bóle brzucha, wzdęcia i zawroty głowy po zjedzeniu kurczaka

Witam, mam 21 lat i mam dziwny problem. Po zjedzeniu piersi z kurczaka (około godziny po) odczuwam bóle brzucha, śmierdzące gazy, osłabienie i zawroty głowy...te objawy utrzymują się długo, przeważnie dopiero rano jest ok. Co to może być? Badania krwi wyszły dobrze

Dzień dobry,

objawy, które Pan opisuje mogą być związane z nietolerancją pokarmową. Polecam wykonanie testu oraz obserwacje reakcji organizmu na inne pokarmy. Dane te pozwolą ułożyć dobrze zbilansowany jadłospis z wykluczeniem pokarmów, po których źle się Pan czuje.
Pozdrawiam