Bóle brzucha, wzdęcia, zatwardzenia i krwawienie z odbytu u 20-latki

Mam 20 lat i od kilku miesięcy cierpię z powodu ostrego bólu brzucha z lewej strony i podbrzusza,ma on charakter kolki,skurczy.Cały czas czuję sie wzdęta i oddaję duzo gazów,czesto mi się odbija.W ciągu ostatnich tygodni,zwłaszcza po zatwardzeniu,które mam też często,po wypróżnieniu pojawia się świeza krew na papierze.Poprzednim razem byly to małe ilości,lecz ostatnio tej krwi pojawiło się sporo. Dodam,że czuję sie zmęczona,czasem:kłucie w klatce piersiowej,ciężko się oddycha. Co to może być?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić czym spowodowane są opisywane przez Panią dolegliwości. Na pewno wymagają one ocenyprzez lekarza dlatego sugeruję szybki kontakt z internistą lub lekarzem rodzinnym.