Bóle brzucha z kłuciem ostrym

boli mnie brzuch z kluciem ostrym od zebra w dol, nie spie juz w nocy mam straszna zgage-przelyk prawidlowy linia z nieregularna z jedna nadzerka o dl.5mm .wpust sklepienie zoladka prawidlowe blona sluzowa trzonu zaczerwieniona. w antrum nieliczne grudki proste.odzwiernik drozny.opuszka dwunastnicy prawidlowa i dalej tez .boli mnie brzuch wyniki usg155mm watroba powiekszona alat i asat 3 razy przekroczone prosze o odpowiedz mama miala raka zlosliwego jelito grube wycietebezprzezutow

Lek. Katarzyna Szymczak

Przyjmuje Pan jakieś leki? Jak z wypróżnieniami. Wskazana kontrola u gastroenterologa.
Pozdrawiam