Bóle brzucha z lewej strony w okolicy podżebrza

Wiem moja córka skarży się na bul brzucha z lewej strony w okolicy podrzebrza ma 7 lat. Bul jest ciągły i promienisty. Boli ja od. 01 w nocy. Podawała córce nospe, apap, ciepłą gorzką herbatę, esputikon, i nadal jej nie pomaga dałam jej termofor na brzuszek i terz nic z zmęczenia usunęła. Zastanawiam się co to może być córka skarży się od jakiegoś czasu na bul brzucha częściej w nocy sporadycznie w dzień co jakiś czas np raz na miesiąc raz na tydzień nie ma reguły oraz podczas posiłków że ja lekk

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, konieczna jest wizyta u lekarza pediatry celem oceny problemu. Pozdrawiam