Bóle brzucha, zaburzenia miesiączkowania

Witam mam 28 lat i ostatnie 2 miesiączki są bardzo dziwne. Zawsze miałam okres 5-6 dni a teraz tylko 3 dni pierwszego dnia ból w dole brzucha jest dość mocny, okres jest skąpy w sumie to śluz z krwią. od ponad roku staramy się z mężem o dziecko niestety testy hcg są negatywne. Czy coś mi może dolegać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jednorazowa zmiana charakteru krwawienia nie powinna być powodem do niepokoju. W przypadku nawrotu dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.