Bóle brzucha, zaparcia, częste wymioty

Od tygodnia bardzo boli mnie brzuch,cierpie na zaparcia a do tego od niedawna pojawily sie czeste wymioty.Odczuwam jakby skurcze zoladka.Bol jest bardzo silny polaczony z uczuciem wzdecia,brzuch puchnie jak balon.W szpitalu nie sa w stanie stwoerdzic skad bierze sie bol,usg,przeswietlenia i badania krwi wyszly w porzadku.Jak poradzic sobie z bolem i co to moze byc?

Jesli na prawdę nic w badaniach nie wyszło to w ciemno zrobilbym nastepujace rzeczy:
- dobre probiotyki codziennie
-odgrzybienie np flukonazol 200 prxez miesiąc
- xifaxan 2x1 przezb6 dni porządek w helicie cienkim
- dieta bez cuktow prostych i na próbę bez p mlecznych
- dobrym pomyslem jest też nawet w ciemno jakieś leczenie p pasozytnicze