Bóle brzucha, zgaga i zawroty głowy po stosunku z pękniętą prezerwatywą

Witam, kochalam sie z chlopakiem z zabezpieczeniem, jednak pekla nam prezerwatywa, ale nie doszlo do wytrysku. Od kilku dni po stosunku odczuwam dziwne bole brzucha (pieczenie w żołądku), mam zgage i zawroty glowy. Wydaje mi sie ze kochalam sie z chlopakiem w dni nieplodne, jednak nie jestem pewna. Czy jest mozlwie ze jestem w ciazy?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie można wykluczyć ciąży, ale objawy przez Panią opisane pojawiły się trochę za wcześnie w stosunku do potencjalnego dnia zapłodnienia.
Pozdrawiam