Bóle ciała, problemy z żołądkiem, bóle stawów, zmęczenie i zmiany skórne

Co mi jest? 5 lat temu - nasieniak, chemioterapia, od 2 lat bole całego ciała, problemy z zołądkiem, była gastroskopia i nic, bóle stawów, karku i kręg. 0.5 roku temu intensywne poty nocne, ostatnio ogólne zmęczenie, bóle barku, karku, zmiany skórenw wysypka i nowe pieprzyki, świąd skóry, wszędzie, pachwiny,odbyt, tułów, problemy ze wzrokiem, z koncentracją i pamięcią, gwałtowne zmiany nastroju (płacz , złość), kwas moczowy, trójgli. cholest.- ciagle wysokie, ALT -8, Eozynofile-8, IgE-2500.???

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,
mam wrażenie, że lęka się Pan nawrotu choroby i powtórzenia doświadczeń sprzed 5lat.To zrozumiałe, że objawy, które tak utrudniają Panu życie, mogą przypominać te trudne momenty.
Jednak przy pomocy konsultacji online, można zbudować jedynie hipotezy, które są tylko przypuszczeniami i nie pozwolą uporać się z sytuacją, która Pana męczy.
Może warto byłoby sprawdzić co jest przyczyną Pana dolegliwości, skorzystać z konsultacji lekarza:dermatologa, alergologa, onkologa. Dodatkowo mogłaby pomóc współpraca z terapeutą.
Proszę zatroszczyć się o siebie, zadbać o obniżenie lęku, przeprowadzić diagnostykę, jestem przekonana, że to pomoże opanować część trudności jakie Pan opisuje.
Życzę sił i cierpliwości!

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz
https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571