Bóle dłoni i żyły w dłoni

Witam.Ostatnio zauważyłam że podczas mrozu/wysiłku(wyjazd na narty)bolą mnie dłonie-mianowicie żyła biegnąca przy kości śródręcza od strony kciuka jest powiększona i boli przy dotyku i poruszaniu dłonią.Ból nasila się gdy opuszczam ręce na dół.Myślałam że to siniak ale powtarza się to każdorazowo, w tym samym miejscu na obydwu dłoniach i trwa ok 2 dni. Czy może to świadczyć o złym krążeniu czy to raczej normalna reakcja na zimno? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego . Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.