Bóle dolnej części pleców po prawej stronie i bóle brzucha

Witam.od dwóch miesięcy pobolewały mnie plecy na dole po prawej str kręgoslupa.teraz sie nasiliły.oprócz tego brzuch mnie pobolewa jak by żełądek.mam wrazenie ze to promieniuje od pleców.troche zmniejszony apertyt.proszę o odp

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, proszę się udać do lekarza rodzinnego celem wykonania badania lekarskiego oraz wykonać morfologię krwi oraz USG jamy brzusznej i RTG kręgosłupa lędźwiowego i piersiowego. Bóle te mogą być spowodowane np. kamicą układu moczowego ale także dolegliwościami ze strony kręgosłupa. Pozdrawiam.