Bóle dołu brzucha po poronieniu

poronilam okolo 2 tygodni temu. przebywam w holandii. lekarz rodzinny tutaj stwierdzil ze wszstko jest dobrze ze jestem w 11 tc, po wizycie w domu dostalam plamienia pojechalismy do szpitala tam zrobiono mi usg dopochwowe lekarz stwierdzil ze 9tc przy nieregul mies. serduszko maluszka nie bilo.na 2 dzien rano wylecial plod wieczorem wiz w szpitalu wyjecie lozyska straszny bol samo nie chcialo wyjsc. czy normal jest ze mniej krwawie a straszne mam bole dolu brzucha?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do ginekologa.