Bóle dołu brzucha przy leczeniu jelita drażliwego

LECZE SIE NA JELITO DRAZLIWE. Ostatnio zazywałam na uodpornirnir sok z czosnku i miałam pare imprez, co wiaze sie z kawa, alkoholem. Dostałam bolesci od pasa ku dołowi spojenia łonowego. I czeste parcie na mocz dodzis brałam Unidox. W czwartek nad ranem dostała bólu brzucha zprwej str u góry. Ból był nie do wytrzymania brałam nospe i przciw bólowe tabletki udałam sie do lekarza. Lekarz bez badania stwierdził że to ból watroby kazał zastosowac nospe forte i dietke. Dzis mnie boli brzuch u dołu.

Przy zespole jelita drażliwego ani czosnek ani kawa ani alkohol nie są wskazane, zaszkodziła Pani sobie tą kuracją. Proszę stosować dietę lekkostrawną , która przynosi ulgę. Większość naszej odporności powstaje w jelitach, więc w Pani przypadku czosnek nie zadziała - wręcz przeciwnie, skoro go Pani nie toleruje. Proszę się bardziej wspomagać probiotykami i kwasami omega-3, aby podnieść odporność.
Dodatkowo może Pani zrobić testy na nietolerancje pokarmowe , które są najczęściej powodem IBS i wyeliminować z diety nietolerowane pokarmy. Wtedy odporność wróci do normy i bóle brzucha ustąpią.