Bóle dołu pleców, brzucha w okolicy pępka i między łopatkami

Mam problemy od 2 miesięcy z plecami ,kręgosłupem nie wiem? mam 32 lata jestem kobietą najperw przez kilka dni nie mogłam poruszać szyją,przeszło,tydzień temu rozbolał mnie dół pleców i ból brzucha w okolicy pępka, maści rozgrzewające ból jest dużo mniejszy, dziś leżę w łóżku bo mam bół pleców w górnym odcinku między łopatkami.Co mi jest?

Antoni Leja

Szanowna Pani!

Proszę bezzwłocznie zgłosić się do lekarza! Opisywane przez Panią objawy mogą być związane z bardzo poważnym schorzeniem jak rozwarstwienie aorty. W szczególności kłujący ból pleców między łopatkami jest dość charakterystyczny dla tej choroby. Należy koniecznie wykluczyć u Pani taką przyczynę bólu, dlatego proszę jak najszybciej skontaktować się z lekarzem!