Bóle dołu pleców i bakterie w moczu

Witam od dłuźsźego cźasu mam bóle nisko plecow , w mocźu źaźwycźaj jakies bakterie.. cźesto oddaje mocź mimo źe nie pije źbyt duźo. cźasem bol w okolicach nerek prźechodźi na jakis cźas po braniu tabl typu furalgin albo cieplych kapielach potem źnow dokucźa dźis odebralam wynik mocźu : amylaźa w mocźu (ICD-9 :125) wynik 591 u/1 co oźnacźa? Dodam źe cźasem boli mnie ź prawej strony brźucha ale nie wiem cźy to wsźystko jest powiąźane..

Renata GrzechociĹska

W związku z nawracającymi zakażeniami dróg moczowych sugeruję wykonać USG układu moczowego. Amylaza w moczu może świadczyć o problemach z trzustką. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, który przeprowadzi odpowiednie badanie i pokieruje dalszą diagnostyką.