Bóle dołu pleców w wyniku długiego chodzenia

Dzień dobry mam taki problem gdy stoje za długo albo chodze gdzieś długo to strasznie plecy na dole mnie bolą, że nie idzie wytrzymać z bólu. Kiedyś tak nie miałam . Od czego to może być? I czy trzeba zrobić jakieś badania? Jeżeli tak to jakie i gdzie sie udać. Mam 22 lata i nie wiem co mam robić. Pozdrawiam i prosze o odpowiedź.

RTG odcinka lędźwiowego plus konsultacja u dobrego fizjoterapeuty. Przypuszczalnie problemem jest napięty mięsień biodrowo - ledźwiowy. Bardzo ładnie rozciąga się go podczas ćwiczeń YOGI (pozycja wojonika najlepsza). Proszę spróbować.