Bóle dwóch zębów u 20-latki

Witam, od około 2 tygodni bolą mnie 2 zęby - szóstka na dole i piątka na górze. Myślałam, że są po prostu chore, jednak byłam wczoraj u dentysty i żadnych zmian na nich nie zauważył. Miałam tylko drobny ubytek na siódemce na górze, który został wyleczony. Bolące zęby zostały posmarowane fluorem, jednak bolą nadal. Najczęściej, gdy jem lub piję coś zimnego i ciepłego. Stąd moje pytanie: czy powinnam znowu udać się do dentysty, żeby wykonać prześwietlenie czy jest to zwyczajna nadwrażliwość?

Warto zrobić prześwietlenie skoro nie było robione, jednak możliwa jest również nadwrażliwość. Zalecane bybyło stosowanie past na nadwrażliwość.

Jeśli lekarz nie zlecił zrobienia zdjęć RTG to byłby to dobry pomysł .Ja zawsze nowym pacjentom zalecam zrobienie tzw panoramy szczególnie jak maja wiele zębów leczonych u różnych lekarzy.
Ciekawi mnie też czy pani nie używa past wybielających bo one też powodują nadwrażliwość i wtedy zalecamy pasty znoszące dolegliwości bólowe .