Bóle dziąsła po wyrywanym zębie

Witam, w środę rano miałem wyrywaną górną szóstkę , została otwarta zatoka ale lekarz chirurg zabezpieczył ja i przepisał antybiotyk , na drugi dzień byłem na kontroli i stwierdził że rana ładnie się goi w tedy wyglądała jak nierównomierne wygórowanie , dziś się zaniepokoiłem ponieważ od rana do wieczora rana zmieniła swój wygląd zaczyna od rana opadać i równać się z dziąsłem głównie po jednej stronie jej kolor się nie zmienił zbliżony do koloru dziąsła , nie boli , czy to normalne ???

Witam, jeżeli był Pan na kontroli i lekarz stwierdził, że rana goi się prawidłowo to wszystko jest w porządku i nie ma się czym zamartwiać. Jeżeli jednak ma Pan jakiekolwiek wątpliwości to trzeba zgłosić się jeszcze raz na kontrolę. Pozdrawiam