Bóle gardła, ciągły stan podgorączkowy a badania tarczycy

Witam, w związku z wątpliwym stanem zdrowia i częstymi przeziębieniami (gardło, ciągły stan podgorączkowy), wykonałem szereg różnych badań(tarczyca, wątroba i inne) . Wyniki ogólnie pozytywne poza Biliribiną: 1,52 oraz IgA: 0,4. Co to może oznaczać, co dalej powinienem z tym zrobić?

Radziłbym z tym problemem bezpośrednio skonsultować się najlepiej z laryngologiem. Być może takie dolegliwości związane są z przewlekłym stanem zapalnym np. w zakresie migdałków podniebiennych. Co do pozostałych wyników badań niewiele odbiegają od normy więc nie wydają się wskazywać na jakąś istotną patologię.