Bóle gardła i kaszel w 4. tygodniu ciąży

Witam jestem we wczesnej ciazy 4tydz obudzil mnie okropny bol gardla i kaszel,dzis niestety ide do pracy wiec sie nie wykuruje czy cos moge zarzyc? prosze o pomoc to moja pierwsza ciaza i nie chce zaszkodzic dzidziusiowi

Aleksander Ropielewski

Prosze ograniczyć się do leczenia objawowego czyli nie przemęczać się, dobrze odżywiać i spożywać dużo płynów oraz w przypadku gorączki stosować paracetamol. W przypadku nasilonych objawów proszę skontaktować się z lekarzem.