Bóle gardła i osłabienie a stosowanie Augmentinu, Klabaxu i Zinnatu

witam serdecznie jakies 2 tygodnie temu obudzilem sie w nocy z gorączką, i ogólnie czułem sie tak jakbym byl czyms powaznie zainfekowany więc kupilem sobie augmentin po 3 dniach nastapila poprawa i odstawilem po 2 dniach poczulem sie znowu zle ale bez gorączki bolalo gardło ropa z nosa więc wziolem klabax przez 5dni i bylo duzo lepiej ale po 2 dniach znowu tym razem gardlo strasznie bolało i w desperacji wziolem zinnat. niby przeszlo teraz juz skonczylem zinnat a gardło z jednej strony mnie boli

Piotr Pilarski

Najprawdopodobniej przyczyną są wirusy dlatego antybiotyki nic tutaj nie dadzą. Leczyć można tylko objawowo.

Pozdrawiam.