Bóle gardła i przekrwione łuki podniebienne

Witam.bardzo prosze o jakąs poradę bo jestem juz załamana.od dwóch prawie lat cierpię na ból gardła,łuki podniebienne sa mocno przekrwione w szczególności po lewej stronie.jest to bolesne przy dotyku.za migdałem widac jakies jakby krosty a jak podnisę lekko łuk to jest tam jakis jakby pęcherz.byłam u kilku laryngologów i nikt do tej pory nic nie stwierdził.objawy sie zaostrzają,potem słabna i znow zaostrzają.do tej pory wyniki ok,zatoki także,wymazy także.jestem załamana.prosze o jakąs sugestię

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos więcej powiedzieć. proponuję udać się do lekarza laryngologa ponownie, a czy badania z krwi tez są ok?