Bóle głowy a podejrzenie chorych zatok

Witam.Mam problemy z bólem głowy.Wszystko zaczęło się 2 lata temu gdy się przeziębiłam. Okolice bólu wskazywały na chore zatoki więc postanowiłam nie podpowiadać lekarzom i zaczekać na ich diagnozę a głowa z dnia na dzień bolała. Postanowiłam udać się do laryngologa.Ten potwierdził moją diagnozę że to zatoki.Dostałam 3 antybiotyki+zastrzyki i nic, ból się nasilił.Zmieniłam laryngologa ten wykluczył zatoki i zalecił tomografię komputerową.PROSZĘ O POMOC I O PORADĘ z poważaniem Pani Marlena

Witam,
niech PAni wykona zlecone badanie tomografii.Jeśli wynik będzie prawidłowy to najczęstszą przyczyną bólów w okolicy czołowej głowy jest obecność tzw. punktów spustowych mięśniowo-powięziowych w mięsniach szyi,karku,które promieniują do głowy,wywołując jej bóle i imitująctzw. zatokowe bóle glowy .Niestety moge to stwierdzić tylko badając Panią.Jesli ten rodzaj bólu glowy Panią męćzy,to jestem w stanie go usunąć.Przyjmuję niestety tylko we Wrocławiu.