Bóle głowy, brak apetytu i zawroty po kłótni z partnerem

Witam często po kłótni mam bóle głowy zero apetytu zawroty głowy (kłótnie z partnerem). Kiedyś dużo miałam stresu agresji w sobie z powodu faceta alkoholika.pil znecal się psychicznie.Często płakałam kołyszac się Terax nie jestem już agresywna mam nowego partnera zachowuje się spokojniej ale źle się czuje gdy tylko się pokłoce lub czymś bardzo martwię.gdy wydarzy się sytuacja podobna do tamtych z byłym alkoholikiem to czuje te uczucia które były wtedy i wraca lek.Czy to objawy jakiejs nerwicy?

Witam Panią,
Doświadczenie agresji ze strony bliskiej osoby jest bardzo trudnym doświadczeniem, mogącym zostawić na długo ślady w naszej psychice. Przeżynanie silnych emocji, stresu - szczególnie chronicznego odbija się na funkcjonowaniu naszego ciała.
Prawdopodobnie potrzebna jest Pani psychoterapia, która pomoże Pani przepracować trudne doświadczenia z przeszłości, żeby ograniczyć ich negatywny wpływ na teraźniejszość. Terapia jest też procesem wypracowywania sobie nowych, bardziej konstruktywnych sposobów radzenia sobie w sytuacjach trudnych.
Ale czego dokładnie objawy Pani opisuje, można stwierdzić na osobistych konsultacjach u psychologa/psychoterapeuty, do czego Panią zachęcam.
Serdecznie pozdrawiam,
Małgorzata Bukowska
http://www.psychologlublin24.pl/

Proponuję udać się na spotkanie z psychologiem, który będzie mógł postawić poprawną diagnozę Pani problemu i zaproponować odpowiednie leczenie. Być może negatywne doświadczenia z przeszłości pozostawiły w Pani traumę, która w tym momencie ujawnia się w przypadku występowania podobnych warunków do tamtych (np. podniesienie głosu, kłótnia itp.). Przepracowanie tych źródeł lęku i stresu pozwoli Pani uzyskać znów równowagę emocjonalną i spokój. Powodzenia!

Witam,
Wydaje się że silne przeżycia emocjonalne w przeszłości zostawiły swój ślad.
Proszę udać się na osobistą konsultację do psychoterapeuty aby ustalić dalsze postępowanie.
Można skorzystać z Poradni Zdrowia Psychicznego w Pani miejscowości.
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Balicka