Bóle głowy, brzucha i szumy po przygodnym seksie

Witam od jakis 3 miesiecy po pzygodnym sexie mam bule brzucha bul glowy i szumy dziwne biegunki niestrawione tem 37 st spadly mi plytki wykonalem badania po 12 tygodniach od zaistnialej sytuacji vih i wzw b i c wyniki ujemne birubina 1 czyli w granicach normy mam dziwnie wzdenty bzuh cy to moze miec cos wspulnego zta zaistnialom sytuacja

Lek. Tomasz Budlewski

Nalezy rozszerzyć diagnostykę. Proponuje aby udać sie do lekarza rodzinnego aby zebrać wszystkie wyniki wykonać badanie lekarskie oraz moc zalecić odpowiednie dalsze postepowanie.