Bóle głowy, drętwienie kończyn, osłabienie i wzdęcia
Dzien dobry, czy bole glowy, dretwienie koczyn, oslabienie konczyn (uczucie miekkich nog), wzdecia, ogolne oslabienie i otepieni moga miec podloze psychologiczne? Robilam juz roznego rodzaju badania krwi, rezonans glowy, badania te nie wykazaly nic nieprawidlowego.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Możliwości leczenia dzieci autystycznych
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.
Dzień dobry,
Opisane przez panią dolegliwości mogą mieć podłoże w psychice. Pisze pani, że zrobiła badania, które nie wykazały żadnych nieprawidłowości a czuje się pani źle. Zachęcam do konsultacji z psychologiem. Być może wówczas sprawa się rozwiąże.
Agnieszka Lipińska