Bóle głowy, gardła i brzucha u 11-latka

Witam Mój syn ma 11 lat. Od trzech miesięcy ma bóle głowy, gardła i brzuch. Towarzyszą mu one całą dobę. Zdarzyło mu się jedno omdlenie. Morfologia krwi jest bez zarzutów. Okulista przebadał oczy i wykluczył wadę wzroku (pediatra sugerował, że głowa może boleć od oczu). USG jamy brzusznej bez zarzutów. Zastanawiam się, czy te bóle mogą być spowodowane przez refluks. Syn czasem mówi, że ma mdłości.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza pediatry.