Bóle głowy, gorączka, ból gardła oraz ból zębów i opuchlizna dziąseł

Środa (22X) - wieczór krótkotrwałe bóle głowy, gorączka koło północy Czwartek (23X) - gorączka ok 37 stopni, pomimo dużej ilości metafenu, ból gardła Piątek (24X) - bardzo silny ból gardła, gorączka 37 - 38 stopni Sobota (25X) - tak jak piątek Niedziela (26X) - dochodzi do tego wszystkie ból zębów i opuchlizna dziąseł Poniedziałek (27X) - opuchlizna dziąseł wyklucza jedzenie, lekarka stwierdza anginę ropną lub mononukleozę - wymaz nie potwierdza Co robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u stomatologa. Po ustaleniu przyczyny nieprawidłowości zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.