Bóle głowy i aplazja prawej zatoki

mam okropne bóle głowy,latam po lekarzach,którzy przepisują mi leki które nie pomagają,mam aplazje prawej zatoki czołowej,hypoplazja lewej zatoki czołowej,czy to jest przyczyna,jak to leczyć,błagam o pomoc,ten ból w skroniach odebrał mi muslenie,koncentracje i siłe do życia

Głowa z powodu zatoki nike boli! To chwyt reklamowy trucizn z TV i Radia. Masz nie wykształcone zatoki rozwojowo, to taka Twoja uroda. Jak może coś boleć skoro go nie ma? Nie lecz zatok sa zdrowe! szukaj innych przyczyn bólów głowy których są setki. idź do neurologa okulisty, kardiologa zbadaj cukier, nerki wątrobę no i nerwy itd