Bóle głowy i brzucha u 6-latki

moja 6 letnia córka skarży się na na bóle głowy i brzucha.Co miesiąc regularnie wymiotuje nasz lekarz rodzinny nie zna przyczyny,to wygląda tak że jednego dnia córka wymiotuje boli ją głowa i brzuch nastepnego dnia jest wszystko dobrze i za miesiąc dziej się to samo.Brała leki od refluksu,była odrobaczana morfologia OK.mocz też.Nie wiem co robić jak pomóc!co to może być?

Witam. Tego typu objawy, pojawiające się u dziecka okresowo mogą mieć pochodzenie psychogenne. Dziecko może manifestować w ten sposób lęk lub strach. Proszę spróbować zaobserwować czy objawy nie pojawiają się w związku z czynnikami stresogennymi.