Bóle głowy i dyskomfort układu pokarmowego a walka z nerwicą

Witam, od roku walczę z nerwicą i jej objawami - samodzielnie, wspomagam się Valused'em. Poza ciągłymi bólami głowy w okolicach skroni czuję pełność w żołądku i ogólny dyskomfort układu pokarmowego (częste wizyty w toalecie, wzdęcia, puste odbijanie), pobolewa mnie również lewa strona brzucha pod żebrami (biorę Debridat), leczyłam też anemię, kilkukrotnie okres spóźniał się o tydzień, a teraz dostałam już po 2 tyg. od poprzedniego. Lek rodzinny wszystko zrzuca na karb nerwów. Czy słusznie?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza