Bóle głowy i karku oraz zawroty głowy a uraz dysku w karku

Chyba wyskoczył mi dysk z karku. W czesniej zawsze wyginalam głowę aż mi w karku szczelało i tak robilam codziennie nie wiem czemu. Teraz przy dotknięciu palcem kość mi tam przeskakuje sama, mam bole głowy i karku, od tego zawroty głowy. Mięśnie karku zbite zle się czuje. Podenerwowana, mam migreny. Co mogę zrobić by sobie pomoc.

Piotr Jurczyk

Witam. Jeśli rzeczywiście doszło do jakiegoś mechanicznego przesunięcia w obrębie kręgosłupa szyjnego, to proszę się udać do lekarza, w celu przeprowadzenia diagnostyki obrazowej, zalecony będzie pewnie kołnierz ortopedycznych, ewentualnie inne interwencje. Zaniedbanie tego stanu może go pogłębić. Pozdrawiam.