Bóle głowy i kończyn, nudności i sztywnienie karku - co to może być?

Mam 19 lat i od 5 miesięcy męczą mnie nasilone objawy tj bóle głowy, nudności, sztywnienie karku, bóle rak i nóg, drętwienia, bezsenność. Moje stały puls to 100-100. Przeciwciała ANA2 wyszły mi w mianie 1:1000 metoda hep a metoda ba przełyku małpy 1:160. Badanie MR i morfologia w normie. Co mi jest?

Lek. Tomasz Budlewski

bez badania lekarskiego ciężko się wypowiedzieć, wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego po zapoznaniu się z dotychczasową diagnostykę i po bezpośrednim badaniu lekarskim będzie można zalecić dalsze postępowanie.