Bóle głowy i niepokojący wynik MR

Bóle głowy i niepokojący wynik MR. Nie stać mnie na razie na MR z kontrastem. Osełkowata zewnątrzosiowa płaska zmiana dł. ap 60 mm, grubości cc 5mm powyżej lewego zakrętu czołowego górnego lewego - pogrubiała opona twarda? krew nadtwardówkowo mało prawdopodobna (przekracza szew wieńcowy). Owalna zmiana o sygnale płynu śr. ok 10 mm w lewej okolicy podpotylicznej przyśrodkowo od wyrostka sutkowatego - dominujący splot żylny kręgowy zewnętrzny lewy? Całkowicie bezpowietrzna prawa zatoka czołowa.

Lekarz rozpoznanie stawia w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważne są też inne informacje jak np choroby dodatkowe, choroby w rodzinie itd.

Proszę z wynikiem badania udać się do lekarza.