Bóle głowy i szczęki z jednej strony

Witam, mam pewien problem. Dzisiaj po zajęciach strasznie zaczęłam mnie boleć głowa z lewej strony, cała górna szczęka. Do tego wszystkiego doszły problemy z widzeniem, nie potrafiłam się normalnie wysłowić, język mi się plątał, był cały zdrętwiał czułam się jakbym pierwszy raz mówiła. W drodze do domu, zaczęło mi się strasznie kręcić w głowie, więc jak najszybciej się położyłam i usnęłam, ale ból głowy z lewej strony i oka nadal mi towarzysz. Dodam, że leczę się na lęki i na nerwicę.

Warto skonsultować tą sprawę z neurologiem. Owszem, podobne objawy mogą pojawiać się w przebiegu nerwicy, lecz mogą też wskazywać pewne problemy natury neurologicznej. Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza