Bóle głowy i wrażenie zawrotów

miałam ostatnio dużo stresu, zaczely się pojawiać dziwne bole glowy. niby klucie w niektórych miejsach, niby ucisk i wrazenie zawrotow glowy. zadnych omdlec nie było. demerwuje się bo nie wiem co to może być.

Lek. Tomasz Budlewski

Wpływ stresu na organizm może być bardzo różny. Jedną z możliwości działania stresu to przewlekłe bóle głowy. Aby mieć pewność, że powyższe objawy są związane tylko ze stresu proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego, który po rozmowie oraz wykonaniu badania będzie mógł stwierdzić prawdopodobną przyczynę Pani dolegliwości.