Bóle głowy i wymioty u dziecka

Witam, bardzo proszę o pomoc co dalej mam robić,otóż mój synek 4,5 letni od 4-mcy ma bóle głowy, które kończą się wymiotami, te bóle pojawiają się raz, dwa razy w miesiącu teraz we wrześniu już pojawiały się trzy razy niezależnie od dnia rano, popołudniu lub wieczorem, byłam u neurologa zrobili szereg badań: krew, mocz, borelioza, tomografia i nic nie wykazało co mu jest, bardzo proszę pomoc, dziękuję Ania.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest kontynuowanie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty pediatry, który zleci niezbędne badania.