Bóle głowy i wymioty żółcią po usunięciu pęcherzyka żółciowego

Witam kolo 2 lat mialam usuniety woreczek zolciowy od tamtej pory gorzej sie czuje czesto bardzo boli mnie glowa i wymiotuje zolcia co najmniej raz w tyg to sie zdarza co moze byc przyczyna coraz bardziej juz boje sie cokolwiek jesc w miare mozliwosci uwazam co jem ale bule sie nasilaja prosze o pomoc

Proszę zgłosić się do gastroenterologa i wykonać USG jamy brzusznej z oceną dróg żołciowych, trzeba wykluczyć kamicę dróg żółciowych.
Tylko wizyta lekarska z badaniem może odpowiedzieć na Pani pytania.
pozdrawiam,
Iwona Manikowska