Bóle głowy i wynik rezonansu magnetycznego 11-latka

Częste bóle głowy i wynik rezonansu magnetycznego 11-latka witam! u mojego 11-letniego syna występują częste bóle głowy.oto wynik rezonansu;Badanie wykazuje prawidłowy obraz mózgowia i przestrzeni płynowych wewnątrz czaszkowych.Uwidoczniony odcinek rdzenia kręgowego nie zawiera ognisk patologicznego sygnału.Nieżytowe zgrubienie błony śluzowej zachyłków zębodołowych obu zatok szczękowych. Co może być przyczyną?gdzie mam szukać pomocy w walce z bólem?

Można konsultować się z Laryngologiem ale często bóle głowy są napięciowe czyli zalezą od różnych czynników zewnętrznych, można pobierać leki od neurologa dla dzieci gdy ich częstość jest np. 2 razy w tygodniu, pozdrawiam.