Bóle głowy i wynik tomografii komputerowej zatok

Witam. Mam straszne bóle głowy. Wiem, że jest to od zatok. Robiłam tomografię komputerową zatok przynosowych. Chciałabym wiedzieć co oznacza ten wynik i czy to od tego tak mnie boli głowa. Byłabym wdzięczna gdyby któryś lekarz mi odpisał. Niestety nie mogę tu opisać całego wyniku. Polipowate zgrubienia w zatoce szczękowej szczękowej prawej głównie w zachyłku zębodołowym grub. do 13 mm. Wyrostki haczykowate ze słabo widocznym przyczepem. Skrzywiona przegroda nosowa na stronę lewą

To zgrubienie w zatoce to Twój nieleczony ząbek po prawej u góry. Głowa z powodu zatok nie boli. Operuję zatoki 40 lat to wiem. Idź do neurologa to nie zatoki i idź do stomatologa.