Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle głowy i zaburzenia osobowości przy depresji

Pomocy mam depresje od około roku liczyłem ja cztery miesiące później przestalem i było jako tako dobrze A teraz nic nie biorę i dziwnie się zachowuje niszcze. Meble w domu żeby rozładować. Energię mam setki myśli w kółko boli mnie glowa żyje i wegetuje nie wiem co. Mam dalej robić
MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu

Przyczyny depresji - teoria Antonovsky'ego

Psychiatra Agnieszka Jamroży przybliża teorię Antonovsky'ego na temat przyczyn depresji. Aaron Antonovsky był amerykańskim socjologiem. Zajmował się stresem zdrowiem i samopoczuciem.

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin
62 poziom zaufania

Witam, zachęcam do rozmowy ze swoim lekarzem na temat objawów i odczuć, które się nasiliły. Tylko wtedy lekarz będzie mógł podjąć skuteczną interwencję. Pozdrawiam Monika Prus

umów wizytę 0

Rozumiem, że Pan sam odstawił leki. To niedobrze. Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego. Być może uzna, że należy wznowić farmakoterapię. Z tego co Pan pisze jednak problemem nie tylko są stany obniżonego nastroju i energii - jak to zazwyczaj przy depresji, ale sytuacja odwrotna - Pana wprost nosi. To ważna informacja dla lekarza, by ewentualnie wziął pod uwagę inną diagnozę i w związku z tym inne leki. Może Pan też rozważyć konsultację u psychoterapeuty celem pracy nad ogarnięciem tych udręczających Pana stanów emocjonalnych. Pozdrawiam, M. S-W.

umów wizytę 0

Dzień dobry, proszę się w pierwszej kolejności zgłosić do lekarza lub psychologa u którego się pan leczył i opisać mu swoje obecne objawy. Pozdrawiam.

Psycholog i psychoterapeuta, absolwent Uniwersytetu Śląskiego.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety