Bóle głowy i zaczerwienienie oczu

mam czerwone oczy i boli mnie glowa. Pracuje na odlewni aluminium prawie rok. wcześniej tego nie miałem a byłem spawaczem tylko na zewnątrz. w zimie się przewrocilem i uderzyłem glowa o lod może to przez to?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Bóle głowy mogą mieć związek z przebytym urazem, jednak nie można również wykluczyć innych przyczyn. Być może opisywane przez Pana objawy mogą mieć również związek z wykonywaną pracą (kontakt z aluminium). Konieczna jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze postępowanie. Pozdrawiam.